W dniu 11 czerwca br. odbyło się wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Cechu. Na nową czteroletnią kadencję  2022-2026 Walne wybrało następujących przedstawicieli : Starszy Cechu – Marek Skoraszewski, przewodniczący Komisji Rewizyjnej –Zbigniew Gościński, Przewodniczący Sądu Cechowego – Władysław Kurtyka. Członkami Zarządu zostali: Bogumił Bartczak, Marek Bidziński, Maciej Bober, Tadeusz Guźniczak, Waldemar Lachowicz, Dariusz Kwiatkowski, Waldemar Lachowicz , Roman Wronkowski.

Podczas obrad Walnego Zgromadzenia przyznano również odznaczenia „Za zasługi w rozwoju rzemiosła wielkopolskiego”. Złotą odznakę otrzymał Zbigniew Marzol  a  srebrną  odznakę  Maciej Bober, Rafał Kostrzewa oraz Andrzej Majer. Walne przyznało tytuł Honorowego Członka Cechu p. Stanisławowi Nowakowi.