„NIE POZWOLĘ CI SIĘ ZAMKNĄĆ" – wspieramy mikroprzedsiębiorców

ulotka wesprzyj rzemielnika„Nie pozwolę ci się zamknąć” – wspieramy mikroprzedsiębiorców

Chcesz pomóc sklepom, warsztatom, zakładom, pracowniom w twojej okolicy? Martwisz się, że nie będą w stanie przetrwać kwarantanny? Dołącz do kampanii „Nie pozwolę ci się zamknąć”.

Obecny kryzys wywołany przez koronawirusa uderzy w pierwszej kolejności w najmniejszych przedsiębiorców. Grozi im zamknięcie zakładów i redukcja etatów. Właśnie teraz kluczowe jest solidarnościowe działanie. Możesz dołączyć do akcji przekazując wybranym przez siebie zakładom zaliczkę na poczet przyszłej usługi oraz zachęcając do udziału w akcji w mediach społecznościowych. Inicjatorem kampanii jest Krajowa Izba Gospodarcza.

W ramach akcji „Nie pozwolę ci się zamknąć” wystarczy przekazać właścicielowi swojego ulubionego salonu fryzjerskiego, kosmetyczce, cukierni itp. wsparcie finansowe w postaci zaliczki. Wpłacona dziś kwota pomoże mu pokryć bieżące koszty działalności, natomiast realizacja usługi nastąpi, gdy stan epidemii zostanie oficjalnie zniesiony i przywrócone zostanie pełne funkcjonowanie punktów usługowo-handlowych.

Cała akcja opiera się na wzajemnym zaufaniu i kontakcie klienta i mikroprzedsiębiorcy. Nie pośredniczymy w jej relacji.

O AKCJI

Akcja Krajowej Izby Gospodarczej pod hasłem „Nie pozwolę Ci się zamknąć” opiera się na systemie zaliczek na poczet usług i produktów zakupionych w przyszłości. Wychodzi naprzeciw najbardziej narażonej grupie – mikroprzedsiębiorców.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

Udział w akcji jest bardzo prosty. Poniżej znajdziesz instrukcje, co trzeba zrobić:

Jesteś klientem?

1. Zgłoś się do lokalnego przedsiębiorcy, z usług którego korzystasz.
    To może być Twoja ulubiona cukiernia, fryzjer, kosmetyczka w Twoim mieście.
  2. Zaproponuj zaliczkę na rzecz usług/towarów, które chcesz zakupić w przyszłości.
    Twoje wsparcie pozwoli małym przedsiębiorcom na przetrwanie kryzysu – zapłacenie czynszu, zapłacenie ZUS, zapłacenie części pensji pracownika.
  3. Pobierz paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania usługi lub produktu!

Jesteś przedsiębiorcą?

1. Zachęcaj stałych klientów do udziału w akcji.
  2. Pobierz plakat i powieś go w swojej firmie w widocznym miejscu.
  3. Wydaj paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania przez Klienta usługi lub produktu!
    Poniżej znajduje się regulamin wraz z instrukcją, jak wprowadzić zaliczkę na kasę fiskalną lub wystawić fakturę zaliczkową.

PLIKI DO POBRANIA

Regulamin akcji i informacje dla uczestników – pobierz pdf
Plakat A3 czarny – pobierz pdf
Plakat A4 czarny – pobierz pdf