WAŻNY KOMUNIKAT !!! 12.03.2020r.

info3W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną, rekomendujemy ograniczenie osobistych wizyt w biurze Cechu Rzemiosł Różnych w Koninie.

Zamiast osobistej wizyty , prosimy członków Cechu, rodziców oraz uczniów o kontakt telefoniczny 63 246-70-72 lub elektroniczny   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W terminie od 13 do 25 marca 2020 roku biuro Cechu będzie prowadziło jednoosobowy dyżur.

Jednocześnie apelujemy do pracodawców, aby w okresie czasowego zawieszenia zajęć lekcyjnych w szkołach, nie prowadzili zajęć praktycznych w zakładach.  Ryzyko zagrożenia koronawirusem znacznie wzrosło a za bezpieczeństwo i zdrowie w zakładach pracy odpowiadają pracodawcy.