PIKNIK INTEGRACYJNY KONIŃSKIEGO RZEMIOSŁA 2018

1Na zakończenie lata, ponad stu konińskich rzemieślników z rodzinami bawili sie na pikniku integracyjnym w Gospodarstwie Agroturystycznym w Pradolinie . Wydarzenie to miało miejsce 23 września. Podczas integracji dorośli m.in. grillowali a młodzież i dzieciaki własnoręcznie wyrabiały i piekły pizzę. Pobyt w gospodarstwie agroturystycznym uatrakcyjniły m.in. pokazy siodłania koni, pokazy jeździeckie, zawody sprawnościowe- konkursy, karmienie zwierząt i bezpośredni z nimi kontakt . Dzięki zaangażowaniu członka Cechu, również strażaka, pana Zbigniewa Gościńskiego , uczestnicy mieli okazję przejechać się zabytkowym wozem pożarniczym. Czas pod namiotem umilił śpiewaniem i grą  na gitarze pan Waldemar Nawrocki - stolarz. Piknik ufundowany został przez zarząd Cechu Rzemiosł Różnych z działalności samorządowej .