SZKOLENIE Z I POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

SAM 0268aW dniach 19-20.04.2017r. oraz 26-27.04.2017r. zorganizowaliśmy dla członków zrzeszonych w Cechu oraz pracowników Szkoły Rzemieślniczej szkolenie z I pomocy przedmedycznej. Celem szkolenia było uzyskanie przez słuchaczy wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonania czynności ratujących życie i zdrowie osoby poszkodowanej na terenie zakładu pracy, w szkole oraz w życiu prywatnym. Szkolenie prowadzone w oparciu o wytyczne 2015 Europejskiej Rady Resuscytacji zostało przeprowadzone przez profesjonalnego z uprawnieniami i długoletnim doświadczeniem ratownika medycznego.

Dla osób chcących wziąć udział w innym terminie istnieje możliwość zorganizowania takiego szkolenia. Maksymalna liczebność grupy to 10 osób. Zapisy w biurze Cechu.