WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW CECHU 2016 I PIKNIK RODZINNY

07W dniu 19 czerwca 2014 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Cechu Rzemiosł Różnych w Koninie.  Po raz pierwszy obrady miały miejsce w budynku Rzemieślniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych w Koninie przy ul. Zagórowskiej 16 B .

Na wniosek Zarządu Cechu, Zarząd  Związku  Rzemiosła Polskiego  odznaczył  Platynową Odznaką im. Jana Kilińskiego „za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego” Pana Romana Wronkowskiego, Złotą Odznaką  im. Jana Kilińskiego „za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego” Panią Jadwigę Janiak i Pana Mariana Woźniaka, Srebrną  Odznaką  im. Jana Kilińskiego „za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego”  Panią Irenę Szymczak, Pana Jana Konata, Pana  Dariusza Kwiatkowskiego oraz Pana  Juliusza Wałęsę. Na wniosek Zarządu Cechu – Rada Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu wyróżniła Srebrną Odznaką „ Za Zasługi w Rozwoju Rzemiosła Wielkopolskiego”: - Pana Juliana Tomickiego. Wręczenia odznaczeń dokonał zastępca prezesa  Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, Starszy Cechu Pan Mark Skoraszewski.

W tym samym dniu Zarząd Cechu zorganizował dla wszystkich członków  ich rodzin i pracowników "Piknik rodzinny".  "Zamówiona" wcześniej pogoda dopisała. Pod namiotem można było się schłodzić , wypić coś zimnego oraz skosztować potraw grillowanych przygotowanych przez Restaurację Raj pani Elżbiety Tomaszewskiej.  Zabawa na dmuchańcach, konkursy i taniec  Zumby, balony i malowanie twarzy- to niektóre atrakcje jakie przygotowali nauczyciele Rzemieślniczej Szkoły Zawodowej C.Rz.R.w Koninie.

Więcej zdjęć w galerii .